Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Mechanik Samochodów Ciężarowych - Wielka Brytania

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Mechanik Samochodowy.

Opis stanowiska:

  • Obsługa serwisowa samochodów ciężarowych i ciągników siodłowych różnych marek (głównie Mercedes-Benz),
  • Wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych,
  • Przeglądy serwisowe, przygotowanie do MOT.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Mechanika Samochodów Ciężarowych,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z mechaniką pojazdową,
  • Mile widziane doświadczenie w naprawach elektrycznych i elektromechanicznych,
  • Mile widziane doświadczenie w autoryzowanych serwisach samochodów ciężarowych (doświadczenie w serwisie pojazdów marki Mercedes-Benz będzie dodatkowym atutem),
  • Komunikatywny angielski (praca w serwisie w anglojęzycznym zespole, wymagana znajomość angielskich nazw części, typowych napraw, umożliwiająca czytanie i wypełnianie dokumentów serwisowych).

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony podpisywana bezpośrednio z angielskim pracodawcą,
  • Stawki bazowe od GBP 10,50/godz.,
  • Gwarantowane min. 40 godzin pracy w tygodniu,
  • Praca w nocy płatna dodatkowo,
  • Pracodawca gwarantuje 22 dni robocze urlopu w roku plus wszystkie święta państwowe (bank holidays),
  • Realne możliwości rozwoju i awansu w firmie dla osób chcących podnosić swoje kwalifikacje.