Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

MECHANIK - Holandia

Strona www: www.worktrans.pl/
Kraj: Holandia

Worktrans Polska Sp. z o.o., Agencja Zatrudnienia wpisana pod numerem 1048 do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia. Worktrans Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej Worktrans Group B.V. Aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko: MECHANIK.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona będzie się zajmowała serwisowaniem samochodów ciężarowych marki Mercedes oraz wykonywaniem zabudów.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe jako mechanik
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (rozmowa przez  telefon i w  pracy) – warunek konieczny!
  • Mile widziane prawo jazdy kat. C

Oferujemy:

  • Pracę w systemie 3/1
  • Pełny etat z możliwością dodatkowych godzin
  • Zakwaterowanie oraz transport w obie strony
  • Możliwość korzystania z basenu i sauny w miejscu zakwaterowania
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Umowę o pracę: podstawa + diety
  • Oferta pracy tymczasowej (6 miesięcy) z możliwością nawiązania współpracy na stałe

Aplikacje prosimy przesyłać pocztą elektroniczną, wpisując w tytule maila "Mechanik/ Holandia ". Na ofertę pracy można również odpowiedzieć telefonicznie, pod nr (061) 8 222 833 begin_of_the_skype_highlighting              (061) 8 222 833      end_of_the_skype_highlighting. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.