Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

MONTER RUSZTOWAŃ - szkolenie oraz praca (Belgia)

Kraj: Belgia

Poszukujemy do pracy w Holandii i Belgii osób do pracy na stanowisku: MONTER RUSZTOWAŃ.

Opis stanowiska:

  • Montaż i demontaż rusztowań Layher Allround w zakładach przemysłowych i rafineriach na terenie Holandii i Belgii.
  • Praca na umowie o pracę w Polsce, pełen ZUS, opłacone w Holandii mieszkanie, samochód na dojazdy do pracy.
  • Zainteresowane osoby przechodzą test umiejętności w jednym z naszych warsztatów przed rozpoczęciem pracy.
  • Osoby z dobrą znajomością języka angielskiego / niemieckiego mogą liczyć na szybkie rozpoczęcie pracy po testach.

Wymagania:

  • rok doświadczenia przy montowaniu rusztowań Layher Allround.
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • uprawnienia rusztowaniowca.
  • mile widziane VCA (BHP holenderskie).

Jesteś monterem rusztowań? Brakuje Ci doświadczenia? Znasz język obcy - wymagane!

Proponujemy BEZPŁATNE szkolenie na rusztowaniach Layher.

Gwarantujemy rozpoczęcie pracy w Holandii i Belgii w krótkim czasie po szkoleniu.

Szkolenia we Wrocławiu i Pile co tydzień.
Zapewniamy bezpłatny nocleg, wyposażenie BHP i narzedzia.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę w Polsce.
  • Mieszkanie, samochód, sprzęt BHP i narzędzia.

Kontakt:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres pila@kadryapt.pl lub wroclaw@kadryapt.pl lub kontakt tel. pod numerami 508 151 809 begin_of_the_skype_highlighting              508 151 809      end_of_the_skype_highlighting lub 71/343 57 09 begin_of_the_skype_highlighting              71/343 57 09      end_of_the_skype_highlighting

Odpowiedz poprzez email:
pila@kadryapt.pl