Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Mechanik - Norwegia

Strona www: www.adecco.pl
Kraj: Norwegia

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 6000 placówek w 60 krajach. W Polsce działa od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2008 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 28 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją zatrudnienia nr 364.

Opis stanowiska:

W zależności od posiadanego doświadczenia praca jako mechanik o specjalizacji:

- samochodowy osobowe

- samochody ciężarowe

- autobusy

Oczekujemy:

- Wykształcenie minimum zawodowe, np: mechanik pojazdów motoryzacyjnych

- Min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia zawodowego jako mechanik

- Wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego jako warunek konieczny.

- Specjalizacja jako mechanik samochodów osobowych lub ciężarowych lub autobusów.

- Bardzo dobra znajomość systemów diagnostycznych

- Mile widziana znajomość systemów BOSH

Oferujemy:

- Legalne zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy  o pracę

- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania na terenie Norwegi

- Ubezpieczenie na terenie całej Unii Europejskiej

- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia oraz kwalifikacji

- Zakwaterowanie na terenie Norwegi  już od 1800 NOK / 2 tygodnie

- Dodatki do gwarantowanych stawek, takie jak: dodatek za dojazd do miejsca pracy (Adecco jest jedna z nielicznych firm, która wypłaca tego typu dodatek), dodatek urlopowy w wysokości 12% rocznego dochodu, Zasiłek rodzinny na każde dziecko poniżej 18ego roku życia – 970 NOK/mc

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłanie CV wraz z podaniem w temacie maila numeru referencyjnego ogłoszenia na adres email do najbliższego biura Adecco. W temacie maila proszę określić swoją specjalizację: np.: Mechacnik Autobusów.

rekrutacja.air.krakow@adecco.com