Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Zastępca dyrektora - Austria

Strona www: www.adecco.pl
Kraj: Austria

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się eksportem, importem produktów spożywczo-rolnych , poszukujemy na teren Austrii kandydata/-tki na stanowisko: ZASTĘPCA DYREKTORA. Miejsce pracy: północna Austria (rejon miasta Schweiggers).

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie stałego kontaktu z plantatorami
  • Zakup, sprzedaż , wyceny produktów rolnych
  • Sporządzanie kalkulacji cen produktów rolnych
  • Obsługa administracyjna biura, fakturowanie, nadzór nad dokumentacją
  • Zarządzanie podległym personelem

Wymagania:

  • wykształcenie handlowe, mile widziane wyższe magisterskie
  • doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów biznesowych, indywidualnych z branży rolniczej
  • płynny język niemiecki( warunek konieczny !)
  • mobilność i gotowość do podjęcia pracy na terenie Austrii
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność obsługi komputera (pakiet Office)
  • komunikatywność, sumienność, zaangażowanie, inicjatywa

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin- bezpośrednio umowa o pracę z Pracodawcą austryjackim
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Narzędzia pracy – telefon, laptop
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail lub prosimy o kontakt pod numerem telefonu

Adecco Poland Sp.zo.o.

Ul. Warszawska 1

41-200 Sosnowiec

tel. begin_of_the_skype_highlighting              032 363 32 23      end_of_the_skype_highlighting032 363 32 23

Nadmieniamy, iż skontaktujemy się tylko z wybrannymi osobami.

ewelina.zaczek@adecco.com