Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik do docieplania fasad z językiem francuskim

Strona www: www.workexpress.pl
Kraj: Niemcy

Szpital psychiatryczny z obowiązkiem świadczenia usług regionalnych dla rejonów Bad Salzuflen, Lemgo, Kalletal, Barntrup, Dörentrup i Extertal poszukuje pracownika do pracy na stanowisku: Lekarza Psychiatra. Instytucja ta jest obecnie na etapie rozwoju ciekawych rozwiązań i restrukturyzacji. Kandydatom oferujemy możliwości nabywania wiedzy i doświadczenia psychiatrycznego i psychoterapeutycznego.

Wymagania:

• udokumentowane wykształcenie medyczne
• udokumentowane doświadczenie w zawodzie
• podwójne obywatelstwo bądź pozwolenie na pracę w Niemczech
• udokumentowana znajomość języka niemieckiego minimum na poziomie B2

Obowiązki

Informacje dodatkowe

• atrakcyjne wynagrodzenia
• dodatkowe bonusy
• możliwość dodatkowych funduszy na rozwój i edukację w ramach zawodu
• umowa o Pracę z Pracodawcą niemieckim
• pełne Ubezpieczenie oraz wszystkie składki odprowadzane na terenie Niemiec
• miła atmosfera w środowisku pracy
• możliwe również zatrudnienie w niepełnym wymiarze czasu
• możliwość zatrudnienia studentów w trakcie studiów medycznych- sataż

Kontakt:
magdalena.kalwa@workexpress.pl
Lub na stronie internetowej firmy.