Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik do docieplania fasad z językiem francuskim

Strona www: www.workexpress.pl
Kraj: Francja

Agencja Work Express poszukuje kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Francji w charakterze: Pracownik do docieplania fasad z językiem francuskim.

Wymagania:

doświadczenie przy docieplaniu styropianem
umiejętności tynkarskie
znajomość języka francuskiego (warunek konieczny)

Obowiązki

Montaż elewacji i izolacji termicznej (docieplenia )zewnętrznej (przyklejanie i mocowanie styropianu, kładzenie kleju i siatki oraz kładzenie betonu i wykańczanie zacieraczką), kładzenie tynków mineralnych, malowanie. Montaż i demontaż rusztowań ; wykańczanie budynku w stanie surowym

Informacje dodatkowe

polska umowa o pracę
organizacje zakwaterowania
atrakcyjne wynagrodzenie
pewne składki

Kontakt:
magdalena.kalwa@workexpress.pl
Lub na stronie internetowej firmy.