Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Opiekunka Osób Starszych - Wielka Brytania

LAUDAM Usługi Sp. z o. o jest Agencją Pracy prężnie działającą na rynku polskim. Posiada certyfikat wydany przez Urząd Marszałkowski woj. pomorskiego. Aktualnie poszukuje dla swojego klienta, osób na stanowisko: Opiekunka Osób Starszych.

Wymagania:

    * Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

    * komunikatywna znajomość jęz. angielskiego

    * prawo jazdy kat,,B''

    * gotowość do wyjazdu do pracy do Anglii

Obowiązki:

    * Opieka nad osobami starszymi

    * asystowanie w podstawowych czynnościach domowych

    * asystowanie przy posiłkach

    * drobne prace domowe

    * obsługa systemów alarmowych

Oferta:

    * Umowa o pracę (kontrakt angielski)

    * zwrot połowy kosztu przejazdu

    * pomoc w zakwaterowaniu

    * konto angielskie

    * ubezpieczenie angielskie

    * samochód służbowy+paliwo

    * stała opieka polskiego przedstawiciela

    * szkolenie wstępne

    * pakiet szkoleń dodatkowych

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu TYLKO z wybranymi kandydatami.

Aplikacje z dopiskiem Opiekunka/Anglia prosimy wysyłać przez stronę internetową firmy.