Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

MURARZ - TYNKARZ - Francja

Kraj: Francja

AP Uniapol - Agencja Pracy Tymczasowej dla Klienta, jednej z wiodących firm w branży budowlanej,
poszukuje osoby na stanowisko: MURARZ - TYNKARZ.

Opis stanowiska:

  • Renowacje domów
  • Skuwanie starego tynku
  • Wygładzanie podłoża
  • Przygotowanie podłoża – zagruntowanie
  • Przygotowanie zaprawy tynkarskiej
  • Wykonywanie tynków cienkowarstwowych: mineralne i żywiczne
  • Nakładanie nowego tynku

    Wymagania:
  • Wymagana  komunikatywna znajomość języka francuskiego
  • Wymagany własny samochód – pokrywamy koszty podróży
  • Udokumentowany staż pracy min. 5 lat.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy we Francji

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę
  • punkt kontaktowy we Francji
  • kwaterunek.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji ( CV oraz list motywacyjny):

Biuro Poznań - tel. 061 67 12 411, 61 67 315 67

Adresy mailowe:

praca.francja@apuniapol.pl, officepoznan@apuniapol.pl, akaminska-socha@apuniapol.pl

Biuro Kraków – tel. 012 294 90 13 Adres mailowy: pdrozdzynski@apuniapol.pl