Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kamieniarz - Francja

Kraj: Francja

AP Uniapol - Agencja Pracy Tymczasowej dla Klienta, jednej z wiodących firm w branży budowlanej,
poszukuje osoby na stanowisko: KAMIENIARZ.

Opis stanowiska:

    * Przygotowanie elementów do montażu

    * Montaż elementów nagrobkowych

    * Przewożenie materiałów – bloków kamiennych – marmurowych – granitowych

    * Obróbka ręczna i mechaniczna elementów

    * Prace realizowane na zewnątrz.

Wymagania:

    * Wymagana komunikatywna znajomość języka francuskiego lub języka niemieckiego

    * Wymagany własny samochód – pokrywamy koszty podróży

    * Prawo jazdy kat. B i C

    * Udokumentowany staż pracy min. 5 lat

    * Mile widziane doświadczenie w pracy we Francji

    * Dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

    * pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

    * umowę o pracę

    * punkt kontaktowy we Francji

    * kwaterunek

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji ( CV oraz list motywacyjny):

Biuro Poznań - tel. 061 67 12 411, 61 67 315 67

Adresy mailowe:

praca.francja@apuniapol.pl, officepoznan@apuniapol.pl, akaminska-socha@apuniapol.pl

Biuro Kraków – tel. 012 294 90 13 Adres mailowy: pdrozdzynski@apuniapol.pl