Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Dyspozytor Międzynarodowy - Niemcy

Kraj: Niemcy

HFS Logistic to dynamicznie rozwijająca się firmą transportowa, funkcjonująca w Polsce od 2007 r. Zatrudn ponad 400 pracowników oraz dysponuje taborem 150 samochodów ciężarowych. Specjalizuje się w transporcie chłodniczym na terenie całej Europy Zachodniej. Poszukiwane osoby na stanowisko: Dyspozytor Międzynarodowy.

Dyspozytor Międzynarodowy

Miejsce pracy: Nijmegen

Opis stanowiska:

    * koordynacja transportów drogowych na trasach międzynarodowych, nadzór nad realizacją zleceń

    * dbanie o prawidłowy przepływ informacji.

Wymagania:

    * doświadczenie w branży transportowej, na podobnym stanowisku,

    * dobra znajomość języka angielskiego,

    * dobra organizacja pracy własnej i umiejętność współpracy w zespole,

    * umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji,

    * predyspozycje osobowościowe: komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów, elastyczność,

    * umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujmy:

    * pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku,

    * stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.

Czekamy na oferty CV kandydatów spełniających wymagania zamieszczone w ogłoszeniu.