Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Kelnerka - Francja

Strona www: www.apuniapol.pl
Kraj: Francja

Dla naszego Klienta, jednej z wiodących firm w branży hotelarsko-gastronomicznej, poszukujemy osoby na stanowisko: KELNER / KELNERKA.

AP Uniapol - Agencja Pracy Tymczasowej o nr 2150/3

Dla naszego Klienta, jednej z wiodących firm w branży hotelarsko-gastronomicznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

KELNER / KELNERKA

Siedziba firmy: POZNAŃ

Miejsce pracy: FRANCJA - Korsyka

Opis stanowiska:

    * Obsługa gości w restauracji oraz w barze,

    * Przyjmowanie zamówień oraz płatności ( gotówką, kartą),

    * Współpraca z personelem kuchni.

Wymagania:

    * Bardzo dobra znajomość języka francuskiego

    * Motywacja i chęć do pracy

    * Zaangażowanie i dynamizm w pracy

    * Samodzielność.

Oferujemy:

    * pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

    * umowę o pracę,

    * punkt kontaktowy we Francji

    * zapewniamy zakwaterowanie