Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik ds. utrzymania zieleni

Strona www: www.apuniapol.pl
Kraj: Francja

AP Uniapol - Agencja Pracy Tymczasowej o nr 2150/3 Dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik ds. utrzymania zieleni. PRACA OD ZARAZ!!!

Opis stanowiska:

1. Utrzymywanie terenów zielonych:

    * Pozbycie się chwastów

    * Wyrównywanie terenu

    * Nasadzenia

    * Przycinanie krzewów i drzew

    * Nawożenie

    * Podlewanie

    * Koszenie trawników

Wymagania:

    * Mile widziane doświadczenie w pracy przy utrzymaniu terenów zielonych

    * Mile widziana znajomość języka francuskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

    * pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

    * umowę o pracę,

    * punkt kontaktowy we Francji

    * zapewniamy kwaterunek

Biuro Poznań - tel. 061 67 12 411 praca.francja@apuniapol.pl

Biuro Kraków: tel. 012 294 90 13 pdrozdzynski@apuniapol.pl