Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Technik Optyk

Pracodawca

Brytyjski oddział międzynarodowej sieci salonów optycznych. Firma oferuje okulary i soczewki renomowanych producentów, usługi optyczne i serwis okularów.

Zakres obowiązków

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należy:
• Przycinanie soczewek zgodnie z wytycznymi
• Składanie okularów
• Kontrola jakości produktów
• Obsługa specjalistycznego sprzętu

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe w zakresie optyki
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętności niezbędne do sprawnego wykonywania obowiązków
• Gotowość do szybkiego podjęcia pracy na terenie Wielkiej Brytanii
Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

• Wynagrodzenie na poziomie 14 000 GBP brutto rocznie
• Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
• Zakwaterowanie gwarantowane przez pracodawcę (płatne przez pracownika)
• Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy.

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o zgłoszenie się na stronie

 http://www.jobland.pl/ lub przesłanie swojego CV na adres: gn@jobland.pl

dodane przez Jobland.pl