Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Monter płyt kartonowo - gipsowych

Strona www: apuniapol.eu/
Kraj: Francja

AP Uniapol - Agencja Pracy Tymczasowej dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osoby na stanowisko:
Monter płyt kartonowo - gipsowych. Siedziba firmy: POZNAŃ. Miejsce pracy: FRANCJA.

Opis stanowiska:

    * Demontaż - montaż płyt kartonowo-gipsowych

    * Gipsowanie – wygładzanie – malowanie

    * Prace wykończeniowe wewnątrz budynku.

Wymagania:

    * Doświadczenie w pracy min. 3 lata.

    * Mile widziana znajomość języka francuskiego, języka niemieckiego lub języka angielskiego

    * Mile widziane doświadczenie w pracach wykończenioweych we Francji

    * Mile widziane referencje.

Firma oferuje:

    * pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

    * umowę o pracę

    * punkt kontaktowy we Francji

    * dobre warunki zakwaterowania

Uprzejmie informujemy, że firma skontaktuje się jedynie z wybranymi kandydatami.