Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Pracownik budowlany ze znajomością języka francuskiego

Kraj: Francja

Firma Work Express Sp. z o.o poszukuje osób chętnych i gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Pracownik budowlany ze znajomością języka francuskiego.

Obowiązki:

- udział w pracach budowlanych
- tłumaczenie ekipie poleceń francuskiego kierownictwa

Wymagania:

- znajomość języka francuskiego w stopniu dobrym
- doświadczenie zawodowe min. 5 lat w jednej z wymienionych dziedzin – DEKARZ, CIEŚLA, MURARZ, OPERATOR SPRZĘTU - KOPARKI/ ŁADOWARKI
- samodzielność
- dyspozycyjność
- doświadczenie na stanowisku szefa ekipy mile widziane

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełny etat 152 godzin / miesięcznie

- stanowisko szefa ekipy, atrakcyjne wynagrodzenie
- opiekę koordynatora
- na miejscu zakwaterowanie

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy proszone są o przesłanie CV w języku polskim wraz z podaniem nazwy stanowiska w temacie wiadomości na podany adres email: agata.dubik@workexpress.pl