Praca za granicą - ogłoszenia, praca

Data ważności ogłoszenia: 2009-12-31

Ilustratorzy i rysownicy poszukiwani na terenie Szwecji, Finlandii, Norwegii i Polski

Strona www: www.paperbox.se

Paperbox AB jest producentem kart okolicznościowych, z siedzibą główną w Karlstad, w Szwecji, prowadzącym dystrybucję swoich produktów w Szwecji, Norwegii, Finlandii i Polsce.
Starając się nieustannie uaktualniać i polepszać graficzne motywy naszych kart, poszukujemy nowych utalentowanych ilustratorów.

Twoją przydatność dla Paperbox AB, oceniać będziemy przede wszystkim na podstawie wykonanych teraz lub wcześniej ilustracji, ale biorąc również pod uwagę twoją zdolność postrzegania idei Paperbox i jasności stylu grafiki, jaki reprezentujemy.

Dla zrozumienia naszych wysokich oczekiwań, proponujemy abyś odwiedził(a) naszą witrynę internetową: www.paperbox.se i ocenił(a) swoje własne możliwości, rysując jeden lub więcej z motywów zamieszczonych na stronie. Po otwarciu strony skieruj się do jednej z następujących rubryk: Minikort, Stora kort lub Vykort.

Poniżej podaję kilka wartych przemyślenia, rad i wskazówek, nim pocztą internetową prześlesz do nas swoje próbne projekty graficzne.

Bądź samokrytyczny!

Wiekszość z ilustracji stworzona jest przez współpracujacych z nami, utrzymującymi niezmiennie wysoki poziom artystyczny, samodzielnymi i niezależnymi ilustratorami.

Takiego też poziomu prac oczekujmy również od ciebie.

Dokonaj dokładnej analizy graficznych motywów, zawartych w naszej witrynie internetowej!

Współpracujemy z ilustratorami z siedmiu różnych krajów świata i stworzone przez ciebie motywy nie mogą być zbyt jednoznacznie polskie, lecz powinny tchnąć raczej międzynarodową treścią i formą. Znani jesteśmy również z wysokiej artystycznej jakości motywów zawartych na naszych kartach i dlatego oczekujemy, że jesteś bardziej artystą grafikiem niż projektantem graficznym (mamy swój własny oddział graficzny).

Krótko mówiąc, to bardzo ważne byś zrozumiał(a) i pojął(pojęła) ideę Paperbox.

Motywy umieszczone w naszej witrynie internetowej, są już narysowane.

Nie chcemy więc i nie oczekujemy, aby próby twojej twórczości były kopią tych motywów. Natomiast nie mamy nic przeciwko temu, byś "kopiował(a)" styl rysunku przedstawiony na naszej stronie internetowej. Jeśli zaś w przyszłości nawiążemy bliższą współpracę, to wówczas przedstawimy ci do wglądu więcej materiałów ułatwiajacych głębsze poznanie Paperbox.

Jeśli próby twoich rysunków wzbudzą nasze zainteresowanie, to razem dojdziemy do ustalenia liczby motywów które mógłbyś(mogłabyś) stworzyć dla Paperbox. Każdego roku kupujemy od naszych artystów grafików tysiące motywów, więc rozumiesz, że właściwej osobie (osobom) jesteśmy w stanie zaproponować dużą ilość zleceń. Twoją zaletą jest znajomość języka angielskiego, szwedzkiego lub norweskiego, ale nie jest to absolutnie nieodzowne i konieczne, ponieważ w przedsiębiorstwie zatrudniamy m.in. personel ze znajomością języka polskiego.

Zapraszamy cię gorąco do przysłania twoich próbnych ilustracji (lub ewentualnych pytań) na adres: niklas@paperbox.se

Prosimy, byś nie przysyłał(a) plików większych niż 5 MB i nie wysyłaj na nasz adres pocztowy oryginałów swoich prac.

Oczekujemy z niecierpliwością na twoje podanie.

Niklas Engelbrekt

Paperbox AB

Paperbox Sverige AB

Lantvärnsgatan 1, 652 21 Karlstad, Sweden

Telefon +46 54 18 65 04 Fax +46 54 18 65 05

data ostatniej modyfikacji: 2009-12-01 14:48:20
Komentarze
boks.jpg

Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni w Polsce
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura UTH 16
miniatura
 
Polityka Prywatności