Data ważności ogłoszenia: 2009-11-10

OPIEKUN - COMMUNITY CARER lub CARE ASSISTANT

Nasz klient to brytyjska firma zatrudniająca opiekunów w wysokiej klasy domu opieki dla 50 seniorów w Cheltenham oraz posiadająca ponad 600 klientów potrzebujących profesjonalnej opieki w ich własnych domach (głównie w hrabstwie Gloucestershire).

Pracodawca oferuje możliwość pracy na stanowisku opiekuna środowiskowego lub opiekuna osób starszych ( community care assistant lub care assistant for nursing home) a także pielęgniarki (również bez brytyjskiej rejestracji PIN).

Lokalizacje – hrabstwo Gloucestershire (Cheltenham, Stroud, Cirencester, Gloucester, Evesham, Ledbury i inne)

Opiekun zapewnia pomoc przy wykonywaniu codziennych czynności takich jak:
- obserwacja i monitorowanie kondycji podopiecznych
- pomoc w codziennej toalecie, utrzymywaniu higieny osobistej (kąpiel, mycie, szczotkowanie włosów, dbanie o paznokcie, zapobieganie odleżynom)
- ubieranie, rozbieranie
- przygotowywanie posiłków zgodnie z zaleconą dietą oraz pomoc w ich spożywaniu
- pomoc w przemieszczaniu, wyjścia na spacery robienie zakupów, wizyty lekarskie
- lekkie prace domowe (zakupy, pranie, odkurzanie, słanie łóżek itp.).

Dla osób pracujących jako opiekun środowiskowy: zapewniony samochód do użytku służbowego (także prywatnego za dodatkową opłatą).

Zakwaterowanie jest zorganizowane przez pracodawcę. Zakwaterowanie w pojedynczym pokoju kosztuje 71.50 GBP za tydzień, w dwuosobowym pokoju 43 GBP za tydzień. W cenę wliczone są wszystkie opłaty.

Pracodawca pokrywa koszt transportu do Wielkiej Brytanii!

Wynagrodzenie:

Stawka godzinowa wynosi początkowo 6 GBP i wzrasta stopniowo do 6.50 GBP a następnie do 7.15 GBP ( dzieje się to średnio w ciągu 6 miesięcy po uprzednim, pozytywnym zdaniu testu z języka angielskiego i dobrych referencjach od managera ).
Podstawowy godzinowy wymiar pracy: 38 godzin. Możliwość pracy w nadgodzinach. Stawka za nadgodziny jest o 33% wyższa od stawki podstawowej.

Wymagania:

- DOBRA ZNAJOMOŚĆ języka angielskiego oraz pozytywne nastawienie i chęć do pracy. Praca zarówno dla Pań jak i dla Panów.
- doświadczenie w sprawowaniu opieki nad osobą niepełnosprawną fizycznie / intelektualnie (minimum 6 miesięcy)
- prawo jazdy

Zapewniamy:

pomoc w przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do zatrudnienia dokumentów, tłumaczenie życiorysów, ofertę pracy u sprawdzonych pracodawców, podpisanie w Polsce umowy pośrednictwa pracy w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia, zorganizowanie zakwaterowania, organizację transportu, opiekę podczas trwania kontraktu.

Dokumenty:

CV w języku angielskim ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: opieka@lsj.pl

Konsultant odpowiedzialny za ofertę:

Dominika Piszczorowicz tel:091 814 52 54; Magdalena Kulina tel.091 814 52 55, kom. +48 509834203

Źródło: pracuj.info


data ostatniej modyfikacji: 2009-09-28 17:40:27
Komentarze
 
Polityka Prywatności