Data ważności ogłoszenia: 2009-04-10

OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH

Praca w południowym rejonie Anglii - Hampshire, Kent, Somerset. Bardzo dobre wynagrodzenie od 6 do 7 GBP na godzinę. Praca w domach opieki dla osób starszych i niepełnosprawnych.

Wynagrodzenie:

Od 6 GBP na godzinę wzwyż. Praca minimum 40 godzin w tygodniu z możliwością nadgodzin. Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę - odpłatne przez pracownika.

Wymagania:

komunikatywna znajomość języka angielskiego, doświadczenie w opiece nad osobami starszymi mile widziane.

Zapewniamy:

pomoc w przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do zatrudnienia dokumentów, tłumaczenie życiorysów, ofertę pracy u sprawdzonych pracodawców, podpisanie w Polsce umowy pośrednictwa pracy w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia, zorganizowanie zakwaterowania, organizację transportu, opiekę podczas trwania kontraktu, w razie problemów - możliwość przeniesienia do innego pracodawcy.

Dokumenty:

CV w języku angielskim prosimy przesyłać na adres: opieka@lsj.pl podając w temacie: Imię i Nazwisko

Kontakt:
LSJ Agencja Pracy, ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim życiorysie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

 źródło: pracuj.info


data ostatniej modyfikacji: 2009-03-08 17:46:29
Komentarze
 
Polityka Prywatności