Data ważności ogłoszenia: 2009-05-04

SUPPORT WORKER - opiekun osób z niepełnosprawnością intelektualną

Nasz klient oferuje możliwość pracy na stanowisku SUPPORT WORKER lub NIGHT SUPPORT WORKER. Jest to sieć 18 domów opieki dla osób niepełnosprawnych intelektualnie zlokalizowanych na terenie hrabstw Kent, Sussex, Surrey oraz Cambridgeshire. Podopiecznymi są osoby z niepełnosprawnościami intelektualnymi: Autyzm, syndrom Downa, ADHD i inne. Praca polega na asystowaniu 1 lub 2 osobom w codziennym życiu i funkcjonowaniu.

Wynagrodzenie:

- Stawka godzinowa wynosi w dni robocze 6,47 GBP, w weekendy i święta 7,50.
- Firma zapewnia możliwość szybkiego rozwoju i podwyżek.
- Kontrakt podpisywany jest na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia.


Zakwaterowanie w pojedynczym pokoju zapewnione jest przez pracodawcę, przy czym kosztuje tyle samo bez względu na lokalizację - 200 GBP miesięcznie + opłaty (dzielone na ilość osób zamieszkujących w danym domu).

Wymagania:

DOBRA znajomość języka angielskiego pozytywne nastawienie i chęć pomagania innym

Zapewniamy:

pomoc w przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do zatrudnienia dokumentów, tłumaczenie życiorysów, ofertę pracy u sprawdzonych pracodawców, podpisanie w Polsce umowy pośrednictwa pracy w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia, zorganizowanie zakwaterowania, organizację transportu, opiekę podczas trwania kontraktu.

Dokumenty:

CV w języku angielskim z dopiskiem SUPPORT WORKER prosimy przysyłać na adres: opieka@lsj.pl

Kontakt:
LSJ Agencja Pracy, ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim życiorysie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

 źródło: pracuj.info


data ostatniej modyfikacji: 2009-03-08 17:14:24
Komentarze
 
Polityka Prywatności