Data ważności ogłoszenia: 2009-05-04

CARE ASSISTANT - Opiekun osób starszych

Praca na stanowiska opiekuna osób starszych w domu opieki dla 70 osób. Lokalizacja to okolice miejscowości Chingford w hrabstwie Essex, północne przedmieścia Londynu. Praca dostępna 'od zaraz'.
Pierwszym etapem rekrutacji jest telefoniczna rozmowa z agentem brytyjskim. Dla osób, które pomyślnie przejdą ten etap przewidziane jest spotkanie z pracodawcą, które odbędzie się 6 maja w Londynie.

Wynagrodzenie:

- Stawka godzinowa wynosi 6 GBP za godzinę (9 GBP za godzinę w dni świąteczne). Po okresie próbnym stawka wzrasta do 6.10 GBP za godzinę.
- minimalna ilość godzin pracy tygodniowo: 38,5. Możliwość nadgodzin.

Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy w bardzo dobrej cenie - 65 GBP tygodniowo łącznie z opłatami!

Wymagania:

DOBRA znajomość języka angielskiego pozytywne nastawienie i chęć pomagania innym

Zapewniamy:

pomoc w przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do zatrudnienia dokumentów, tłumaczenie życiorysów, ofertę pracy u sprawdzonych pracodawców, podpisanie w Polsce umowy pośrednictwa pracy w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia, zorganizowanie zakwaterowania, organizację transportu, opiekę podczas trwania kontraktu.

Dokumenty:

CV w języku angielskim z dopiskiem LONDYN prosimy przysyłać na adres: opieka@lsj.pl

Kontakt:
LSJ Agencja Pracy, ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim życiorysie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

 źródło: pracuj.info


data ostatniej modyfikacji: 2009-03-08 17:10:11
Komentarze
 
Polityka Prywatności