Data ważności ogłoszenia: 2009-10-27

PIELĘGNIARKI – praca w renomowanych domach opieki w Wielkiej Brytanii!

Nasz partner - firma BUPA Care Homes, lider w brytyjskiej branży opieki personalnej, posiadający ponad 300 domów opieki w Wielkiej Brytanii prowadzi stałą rekrutację Pielęgniarek. Panie z dobrą znajomością języka angielskiego, chętne do przeprowadzenia procesu rejestracji w brytyjskiej Izbie Pielęgniarek i Położnych mogą rozpocząć pracę dla BUPA na stanowisku Care Assistant lub Senior Care Assistant, a po otrzymaniu uprawnień brytyjskich (ok. 3 miesiące) podejmą pracę stricte w zawodzie pielęgniarki.

Praca polega na ocenie indywidualnych potrzeb podopiecznych i zapewnieniu najwyższych standardów opieki. Wymaga zaangażowania w ogólną opiekę nad pacjentem, jego zajęcia w i poza domem opieki. Pielęgniarka jest odpowiedzialna za podawanie leków zgodnie z ustaleniami oraz za bezpośrednią kontrolę wszelkich czynności sprawowanych przy ciężko chorych pacjentach. Praca związana jest również z udzielaniem wskazówek i szkoleniem innych pracowników, ustalaniem grafiku dla personelu oraz dbałością o utrzymanie jakości usług i bezpieczeństwa w miejscu pracy. To także kontakty z lekarzami w celu przekazywania informacji o kondycji pacjentów.

Rekrutacja obejmuje:

  • dla kandydatek przebywających w Wielkiej Brytanii: rozmowę telefoniczną oraz spotkanie z pracodawcą we wskazanym domu opieki w Wielkiej Brytanii;
  • dla kandydatek z Polski: Skype interview z przedstawicielem BUPA a następnie bezpośrednią rozmowę z managerem domu opieki w Wielkiej Brytanii. Koszt podróży pokrywa pracodawca.

Paniom nie posiadającym PIN number pomagamy w przygotowaniu dokumentów i złożeniu aplikacji do Brytyjskiej Izby Pielęgniarek i Położnych (NMC) oraz organizacji wyjazdu.

Wynagrodzenie:

  • Stawka godzinowa wynosi od 9,5 do 11 GBP.
  • Minimalna ilość godzin pracy tygodniowo: 38.
  • Możliwość nadgodzin.
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę przez pierwszy miesiąc.
  • Przelot do Wielkiej Brytanii opłacony przez pracodawcę.

Wymagania:

  • DOBRA znajomość języka angielskiego.
  • Wykształcenie wyższe pielęgniarskie (tytuł licencjata lub magistra)
  • Rejestracja w Nursing and Midwifery Council (PIN number) mile widziana

Zapewniamy:

pomoc w przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do zatrudnienia dokumentów, tłumaczenie życiorysów, ofertę pracy u sprawdzonych pracodawców, podpisanie w Polsce umowy pośrednictwa pracy w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia, zorganizowanie zakwaterowania, organizację transportu, opiekę podczas trwania kontraktu.

Dokumenty:

CV w języku angielskim z dopiskiem NURSE prosimy przysyłać na adres: opieka@lsj.pl

Konsultant odpowiedzialny za ofertę:

Dominika Piszczorowicz 091 814 52 54 , kom: 509 834 203 lub Katarzyna Kilikowska 091 814 52 55, kom. 505 059 044.

Źródło: pracuj.info


data ostatniej modyfikacji: 2009-08-28 13:25:38
Komentarze
 
Polityka Prywatności