Data ważności ogłoszenia: 2009-01-30

Praca w parku rozrywki Busch Gardens

Strona www: www.stany.pl

Przedstawiciele najpopularniejszego wg. opinii Uczestników Programu Work and Travel USA parku rozrywki ponownie w Polsce! Rekrutacja z przedstawicielami BUSCH GARDENS odbędzie się 30.01.2009 w Centrali BTC w Warszawie.

busch_gardens_3_430.jpg

Busch Gardens, Williamsburg (VA), to jeden z największych parków tematycznych na terenie USA i prawdziwie rodzinna forma rozrywki Amerykanów. Rokrocznie, w okresie wakacyjnym park odnotowuje minimum dwukrotne zwiększenie ruchu turystycznego. Do obsługi odwiedzających obiekt klientów z całego świata, park zatrudnia sezonowych pracowników rekrutowanych na podstawie wizy J-1, w ramach programu Work and Travel USA.

Biuro BTC (www.STANY.pl), organizujące Program po raz 12-sty, wysłało do tej pory ponad 500 studentów do pracy w Busch Gardens. Park oferuje zatrudnienie w charakterze animatorów, pracowników restauracji szybkiej obsługi, sprzedawców biletów wstępu do obiektu, sprzedawców pamiątek, pracowników sekcji technicznej oraz porządkowej. Oferując bardzo atrakcyjne warunki pracy, zakwaterowanie w przystępnych cenach oraz szeroką pomoc we wstępnych formalnościach związanych z zatrudnieniem, park mieści się w czołówce firm przyjmujących studentów do pracy wakacyjnej.

busch_gardens_1_240.jpgJuż po raz 10-ty przedstawiciele parku rozrywki Busch Gardens przyjadą do Warszawy w celu przeprowadzenia bezpośredniej rekrutacji na sezon wakacyjny. Firma Busch Gardens od lat niezmiennie uczestniczy w organizowanych przez biuro BTC Targach Pracodawców Amerykańskich. Lata doświadczenia w zatrudnianiu studentów z całego świata, m.in. z Polski przyniosły firmie ogromną popularność oraz sympatię Uczestników Programu. Mimo zmiennych uwarunkowań ekonomicznych Busch Gardens nadal cieszy się bardzo dobrą opinią wśród pracowników zarówno stałych jak i sezonowych.

Rozmowy kwalifikacyjne z przedstawicielami parku Busch Gardens odbędą się dnia 30.01.2009 wyłącznie dla Uczestników Programu Work and Travel USA zapisanych w biurze BTC. Szczegółowe informacje na temat rekrutacji dostępne są na stronie www.STANY.pl. Z uwagi na ogromną popularność parku, liczba miejsc jest ograniczona, dlatego BTC zachęca do zapisów do programu Work and Travel USA jeszcze w grudniu lub na początku stycznia, co gwarantuje miejsca w procesie rekrutacji.

busch_gardens_2_240.jpgOsoby zainteresowane pracą w parku Busch Gardens, Williamsburg, VA oraz wyjazdem na Program Work and Travel USA z biura BTC, mogą kontaktować się z byłą Uczestniczką Programu posiadającą doświadczenie pracy w ww. parku.

Kontakt: MAGDA, madzia_999@wp.pl.

Pobierz filmik z wypowiedzią przedstawiciela Parku Busch Gardens, Williamsburg, VA:

"On the way to Busch Gardens".


data ostatniej modyfikacji: 2008-12-18 13:00:00
Komentarze
 
Polityka Prywatności