Praca za granicą - ogłoszenia, praca

Data ważności ogłoszenia: 2009-02-14

BUPA - opiekun / opiekunka osób starszych

W związku z ciągłym rozwojem firmy BUPA oraz dużym zainteresowaniem ofertą informujemy, ze ilość wolnych stanowisk pracy nie jest ograniczona! Kolejne spotkanie z pracodawcą już pod koniec stycznia 2009! BUPA to druga co do wielkości sieć domów opieki w Wielkiej Brytanii posiadająca ponad 300 ośrodków na terenie całego kraju. Osoby już pracujące dla BUPA bardzo sobie chwalą profesjonalne podejście i wysoki standard usług jaki zapewnia firma. Dzieje się tak przede wszystkim za sprawą właściwego podejścia i szacunku zarówno w stosunku do podopiecznych jak i personelu. Ponadto ośrodki firmy BUPA są bardzo dobrze wyposażone w sprzęty ułatwiające pracę opiekunom, jak i funkcjonowanie podopiecznych.

Pracodawca stara się znaleźć lokalizację miesjca pracy na terenie Wielkiej Brytanii zgodną z preferencjami kandydata.

Obowiązki osób zatrudnionych na stanowisku opiekuna związane są z kompleksową opieką nad osobami starszymi. Opiekun zapewnia pomoc przy wykonywaniu codziennych czynności takich jak: toaleta, mycie, ubieranie, pomoc w spożywaniu posiłków, podawanie lekarstw, pomoc w przemieszczaniu, wyjścia na spacery itp. Pracodawca opłaca transport z Polski do miejsca pracy na terenie Wielkiej Brytanii - lecisz z najbliższego lotniska ZA DARMO! Zakwaterowanie przez pierwszy miesiąc pobytu jest zapewnione przez pracodawcę, a w dodatku NIEODPŁATNE!

Każdego, kto chciałby pracować na takim stanowisku i mieć pewność, że pracodawca profesjonalnie zadba o jego bezpieczeństwo oraz satysfakcję z pracy, zapraszamy na spotkania, które odbędzie się:
29 - 30 stycznia 2009 w Szczecinie

Wynagrodzenie:

- Stawka początkowa to od 5,73 do 6,3 GBP na godzinę w zależności od lokalizacji;
- Firma zapewnia możliwość szybkiego rozwoju;
- W przypadku kandydatów z dobrym doświadczeniem istnieje możliwość awansu;
- Pracodawca zapewnia nieodpłatne zakwaterowanie przez pierwszy miesiąc oraz pomaga w znalezieniu docelowego lokum;
- w czasie długich zmian zapewnione bezpłatne wyżywienie.

Wymagania:

Główny wymóg to DOBRA ZNAJOMOŚĆ języka angielskiego oraz pozytywne nastawienie i chęć pracy dla BUPA. Praca zarówno dla Pań jak i dla Panów.

Zapewniamy:

pomoc w przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do zatrudnienia dokumentów, tłumaczenie życiorysów, ofertę pracy u sprawdzonych pracodawców, podpisanie w Polsce umowy pośrednictwa pracy w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia, zorganizowanie zakwaterowania, organizację transportu, opiekę podczas trwania kontraktu, w razie problemów - możliwość przeniesienia do innego pracodawcy.

Dokumenty:

CV w języku angielskim prosimy przesyłać na adres: opieka@lsj.pl (z dopiskiem BUPA)

Konsultant odpowiedzialny za ofertę:

Dominika Piszczorowicz tel: 091 81..., Iwona Krapa tel. 091 814 52 55

Kontakt:
LSJ Agencja Pracy, ul. Celna 1, 70-644 Szczecin,
tel. 091 814 5252 (9.00-17.00)

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim życiorysie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z osobami wybranymi przez pracodawcę.

źródło: pracuj.info


data ostatniej modyfikacji: 2008-12-12 16:06:08
Komentarze
boks.jpg

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
Wy__sza_Szko__a_Mened__erska_boks_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności