Praca za granicą - ogłoszenia, praca

Data ważności ogłoszenia: 2009-01-31

Praca w drukarni

Quad/Graphics Inc. - jest jedną z największych drukarni na świecie o międzynarodowym zasięgu, m.in. w Polsce. Firma działa na rynku amerykańskim od 1971 roku zatrudniając tysiące osób. To tutaj drukują Newsweek'a, Playboy'a, Sports Ilustrated, National Geographics i wiele innych poczytnych magazynów. Pewne i solidne miejsce pracy!!!

ADVENTURE CLUB POLSKA współpracuje z Q/G w zakresie programu Work and Travel już ponad 7 lat, jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce!! W każde wakacje drukarnie Q/G są miejscem pracy dla ponad 500 studentów, wielu z nich wyjeżdża co roku.

Pracodawca dysponuje zróżnicowanymi i atrakcyjnymi lokalizacjami:

Wisconsin - Lomira, Hartford, West Allis, Sussex, Pewaukee, kraina tysięcy jezior, ok. 2h od Chicago, - możliwość odbioru z lotniska !!!

West Wirginia - Martinsburg, ok. 1h od Waszyngtonu D.C.,

New York - Saratoga Springs, wyścigi konne, góry, jeziora, przyjemne miejsce dla miłośników przygód, ok. 4h od NYC ,

Oklahoma - Oklahoma City, miasto w południowo-centralnych Stanach,

Nevada - Reno, nazywane małym Las Vegas

 Studenci w Q/G pracują przy linii składającej gazety, zazwyczaj układają gotowe magazyny i gazety na paletach. Funkcjonuje system zmianowy - zmiana dzienna 7am-7pm (stawka podstawowa 10 $/h) i zmiana nocna 7pm-7am (stawka podstawowa 10,75 $/h). Pracuje się w trybie 3-4/4-3 tzn. w jednym tygodniu 3 dni pracy(36h) - 4 dni wolnego w drugim tygodniu 4 dni pracy(48h) - 3 dni wolnego. W dni wolne od pracy można zapisywać się na nadgodziny, które są płatne 150% stawki podstawowej, czyli za każdą godzinę przepracowaną powyżej 36 w tygodniu otrzymasz odpowiednio 15 $/h i 16,12$/h. Czyli minimalna tygodniówka przy zmianie dziennej to 450 $ a na zmianie nocnej to 484 $ !!!

7 dni przepracowanych w jednym tygodniu to ok. 1 000 $ !!!

Średnio studenci zarabiają ok. 8-12 tysięcy USD, a dodatkowo za wypełnienie kontraktu pracodawca wypłaca bonus 500 USD!!! www.qg.com

więcej informacji: ADVENTURE CLUB POLSKA


data ostatniej modyfikacji: 2008-11-27 08:46:47
Komentarze
boks.jpg

Nauka języka za granicą
ef_220.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
boks_220.gif
WIT_220.png
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności