Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Specjalista ds Sprzedaży i Marketingu

Vertigo Polska to profesjonalny partner na rynku pracy specjalizujący się w organizacji pracy w Polsce i za granicą, szczególnie w sektorze handlowym i obsłudze klienta.

Dla naszego klienta z UK poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy:  Wielka Brytania

Wymagania:
•    Doświadczenie w sprzedaży międzynarodowej, dziale eksportu lub importu.
•    Wykształcenie pokrewne
•    Dobra znajomość języka angielskiego
•    Kreatywność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
•    Odwaga w kontaktach z ludźmi otwartość
•    Gotowoś do pracy w UK min. 1 rok

Obowiązki:
•    Tworzenie strategii marketingowej
•    Tworzenie i realizacja polityki sprzedażowej
•    Pozyskiwanie nowych partnerów handlowych
•    Przygotowywanie ofert i negocjowanie warunków współpracy
•    Monitorowanie etapów realizacji działań promocyjnych

Oferujemy:
•    Ciekawą, pełną wyzwań pracę
•    Legalne zatrudnienie, pracę w pełnym wymiarze godzin
•    Atrakcyjne wynagodzenie
•    Pomoc w znalezieniu zakwaterowaniu
•    Pomoc w załatwieniu formalnosci
•    Możliwość rozwoju zawodowego

Forma kontaktu:
Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV w języku angielskim na adres: paulina@vertigopolska.pl. W tytule maila prosimy wpisać nr ref.  Marketing/vertigo

NIE POBIERAMY ŻADNYCH DODATKOWYCH OPŁAT OD KANDYDATOW ZA ORGANIZACJĘ PRACY

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.