Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Care assistant

Vertigo Polska to profesjonalny partner na rynku pracy specjalizujący się w organizacji pracy za granicą.

Dla naszego klienta, domów opieki z Irlandii i Wielkiej Brytanii poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy:  Wielka Brytania, Irlandia

Wymagania:
•    gotowośc do pracy w Anglii/ Irlandii min 1rok
•    doświadczenie w opiece (również w rodzinie) mile widziane,
•    dobra znajomość języka angielskiego
•    predyspozycje psychologiczne (empatia, cierpliwość, życzliwość, umiejętność pracy w grupie, sumienność)

Obowiązki:
•    Opieka nad osobami starszymi i pomoc w ich codziennych czynnościach
Oferujemy:
•    Legalne zatrudnienie, pracę w pełnym wymiarze godzin
•    Atrakcyjne wynagrodzenie
•    Pomoc w znalezieniu zakwaterowaniu
•    Pomoc w załatwieniu formalnosci
•    Szkolenie przygotowujące do pracy

Forma kontaktu:
Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV w języku angielskim wraz ze zdjeciem na adres: gosia@vertigopolska.pl. W tytule maila prosimy wpisać nr ref careassistant/vertigo.

NIE POBIERAMY ŻADNYCH DODATKOWYCH OPŁAT OD KANDYDATOW ZA ORGANIZACJĘ PRACY

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.