Serwis Praca za granicą - ogłoszenia - dział praca

Operator wózka widłowego

Opis stanowiska:
-przyjmowanie dostaw do magazynu i wydawanie towarów z magazynu
-ładowanie towaru przy pomocy wózka widłowego
-zarządzanie opakowaniami zwrotnymi

Wynagrodzenie:

£6,29 /h

Wymagania:

- uprawnienia na operatora wózka widłowych
- znajomość j. angielskiego
- doświadczenie w zawodzie

Zapewniamy:

pomoc w przygotowaniu życiorysu i niezbędnych do zatrudnienia dokumentów, tłumaczenie życiorysów, ofertę pracy u sprawdzonych pracodawców, podpisanie w Polsce umowy pośrednictwa pracy w której zostaną zawarte szczegółowe warunki zatrudnienia, zorganizowanie zakwaterowania, organizację transportu, opiekę podczas trwania kontraktu, w razie problemów - możliwość przeniesienia do innego pracodawcy.

Dokumenty:

CV prosimy przesyłać na adres techniczne@lsj.pl z podaniem w temacie wiadomości FLT - Imię, Nazwisko

Konsultant odpowiedzialny za ofertę:

Emilia Pokropińska, 091 814 5252