Data ważności ogłoszenia: 30 grudnia 2024 (poniedziałek)

Młodszy inspektor w dziale dokumentacji technicznej - Brwinów, mazowieckie

Data dodania: 2024-10-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie
Pracodawca: Brwinowskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Brwinowie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/1301

Miejsce pracy: 11 Listopada 5, 05-840 Brwinów, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprawdzanie, analizowanie złożonych wniosków i dokumentów dotyczących warunków przyłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej. Przygotowywanie warunków przyłączenia do sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej. Wstępne przygotowanie planów sytuacyjnych przyłączenia do sieci oraz projektów sieci wodno-kanalizacyjnej. Rozpatrywanie zawiadomień o zamiarze rozpoczęcia prac przyłączeniowych, akceptowanie wniosków o zawarcie umów przyłączeniowych. Uczestnictwo w odbiorach przyłączy wod-kan. Przygotowywanie pism, oświadczeń oraz korespondencji dotyczących przyłączeń do sieci i systemu informacji geograficznej, wprowadzanie danych do ewidencji dokumentacji. Sprawdzanie dokumentacji powykonawczej nowo wybudowanych odcinków sieci wodno-kanalizacyjnej. Informowanie klientów o etapach prowadzonych spraw. Praca w wymiarze pełnego etatu, od poniedziałku do piątku, w godz. 08:00-16:00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 21.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poziom wykształcenia - średnie. Wymagana znajomość zagadnień branży sanitarnej. Znajomość programu AUTOCAD oraz pakietu MS Office. Samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w podejmowaniu działań. Czynne prawo jazdy kat. B.

NIP: 5342484860
REGON: 145927374
Adres: 11 Listopada 5, 05-840 Brwinów, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Kancelaria Kancelaria
Nr telefonu: 22 670 99 75
E-mail: praca@bpwik.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV lub skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

opublikowano: 2024-10-22