Data ważności ogłoszenia: 20 listopada 2024 (środa)

Inspektor/starszy inspektor ds. budowlanych - Szczecin, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-10-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Pracodawca: ZESPÓŁ WSPARCIA DOWÓDZTWA WIELONARODOWEGO KORPUSU PÓŁNOCNY-WSCHÓD JW.4531
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: BUDOWNICTWO

Numer oferty: StPr/24/2133

Miejsce pracy: 00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Opracowywanie specyfikacji do dokumentacji przetargowych w zakresie kosztorysów:
- przygotowywanie do zlecenia (opracowywanie przedmiarów, kosztorysów, wyceny robót i specyfikacji technicznej), nadzorowanie konserwacji bieżącej i napraw w systemie zleconym,
- sprawdzanie rozliczenia materiałów pochodzących z demontażu,
- opracowywanie dokumentacji awarii i konieczności,
- wykonywanie całokształtu czynności w zakresie rzeczowym, realizacja zatwarach umów przez 15 WOG Szczecin z wykonawcami (zadań remontowych i konserwacyjnych),
- wykonywanie projektów pism w zakresie swoich obowiązków i przedstawienie ich do akceptacji i podpisu,
- badanie runku w celu zaproponowania wykonawcy na zakup usługi i materiałów oraz wykonywanie notatek służbowych w tym zakresie,
- przygotowywanie zleceń na realizację usługi,
- znajomość i przestrzeganie zarządzeń, instrukcji i wytycznych MON,
- sporządzanie protokołów odbioru wykonywanych usług;

2. Udział w okresowych przeglądach organizowanych przez 15 WOG dotyczących spełniania wymogów bezpieczeństwa użytkowania oraz organizowania usunięcia usterek technicznych wynikających z przeglądów;

3. Nadzorowanie prac firm wykonujących zlecenia jednorazowe w oparciu o zawarte umowy;

4. Udział w komisjach odbioru robót i przyjmowanie do eksploatacji obiektów, urządzeń i instalacji po remontach i naprawach.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 7 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inżynier budownictwa - budownictwo ogólne
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: BUDOWNICTWO
Uprawnienia:
  • KOSZTORYSOWANIE ROBÓT
  • PAKIET MS OFFICE
  • NORMA
  • UPRAWNIENIA BUDOWLANE PROJEKTOWE LUB WYKONAWCZE W SPECJALNOŚCI KONSTRUKCYJNO - BUDOWLANEJ
  • DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 2)
  • UMIEJĘTNOŚĆ PRACY Z ZESPOŁEM

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane jest doświadczenie zawodowe w nadzorowaniu robót budowlanych. Wymagana umiejętność pracy analitycznej i zespołowej; umiejętność pracy z dokumentacją techniczną i formalno - prawną inwestycji; umiejętność oceny stanu technicznego budynków, sporządzanie dokumentacji i rozliczeń inwestycji; nadzór nad robotami budowlanymi.

NIP: 8522588284
REGON: 32098789500226
Adres: 00-000 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marta CHMIEL
Nr telefonu: 261 446567
E-mail: mart.chmiel@ron.mil.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

opublikowano: 2024-10-21