Data ważności ogłoszenia: 31 października 2024 (czwartek)

Sprzątaczka - Szczecin, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-10-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Pracodawca: II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. MIESZKA I
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/2128

Miejsce pracy: H.POBOŻNEGO 2, 70-507 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - PRACA FIZYCZNA W OBSŁUDZE SZKOŁY,
- SZCZEGÓŁY NA BIP UM SZCZECIN

GODZINY PRACY: 06.00-14.00, 13.00-21.00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 04.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: +WYSŁUGA LAT
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • DOBRY STAN ZDROWIA

Wymagania pożądane

  • DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA PODOBNYM STANOWISKU

NIP: 8512000786
REGON: 000222189
Adres: H. POBOŻNEGO 2, 70-507 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Urszula MIMIER
Nr telefonu: 91 4338164
E-mail: sekret@lo2.szczecin.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV NA ADRES E-MAIL
CV+LIST MOTYWACYJNY PRZESŁAĆ POCZTĄ
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta

opublikowano: 2024-10-21