Data ważności ogłoszenia: 08 listopada 2024 (piątek)

Specjalista psycholog wojskowa pracownia psychologiczna - Będzin, śląskie

Data dodania: 2024-10-21
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Pracodawca: WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI W BĘDZINIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia

Numer oferty: StPr/24/0683

Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 32, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:
1) prowadzenie badań selekcyjno kwalifikacyjnych osób zgłaszających chęć pełnienia zawodowej służby wojskowej i powoływanych do czynnej służby wojskowej;
2) badanie kandydatów do poszczególnych specjalności wojskowych, stanowisk i pełnionych funkcji;
3) badanie kandydatów do wojskowego szkolnictwa zawodowego;
4) zgłaszanie kierownikowi Wojskowej Pracowni Psychologicznej zapotrzebowania na nowe narzędzia diagnostyki psychologicznej;
5) przekazywanie kierownikowi pracowni spostrzeżeń na temat przydatności (jakości) stosowanych metod, technik i narzędzi badawczych;
6) wykonywanie badań psychologicznych w ramach działalności naukowo badawczej;
7) udział w realizacji prac badawczych i wdrożeniowych, mających na celu pozyskiwanie i tworzenie nowych narzędzi;
8) uczestnictwo w opracowaniu nowych metod diagnostyczno-orzeczniczych na potrzeby resortu obrony narodowej;
9) wykonywanie analiz i opracowań statystycznych wyników badań psychologicznych;
10) uczestnictwo w zespołach samokształceniowych, naradach, konferencjach oraz szkoleniach psychologów organizowanych przez PTP, odpowiednie instytucje wojskowe i inne instytucje popularyzujące wiedzę psychologiczną;
11) pogłębianie wiedzy i poszerzanie doświadczeń z zakresu psychologii pracy i służby wojskowej;
12) prowadzenie sprawozdawczości z badań i wykonywanie ilościowych zestawień osób badanych (miesięcznych, kwartalnych, półrocznych i rocznych).
13) udział w przedsięwzięciach realizowanych przez przełożonych w tym z zakresu pomocy psychologicznej żołnierzom, pracownikom RON, weteranom, po przeżyciu zdarzeń o charakterze traumatycznym lub funkcjonującym w sytuacji chronicznego stresu.
Miejsce wykonywania pracy: Wojskowe Centrum Rekrutacji w Będzinie;
Zatrudnienie: IV kwartał 2024 r.;
czas pracy od poniedziałku do piątku od 07:30 - 15:30
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 09.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 do 5 050 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: psycholog
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: WYMAGANIA NIEZBĘDNE:
wykształcenie wyższe psychologiczne, w tym dyplom magistra psychologii;
posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli POUFNE lub oświadczenia o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego;
znajomość pakietu MS OFFICE;
znajomość Ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 572) w zakresie decyzji administracyjnych: rozdział 7 i 10;
znajomość Ustawy z dnia 11 marca 2022 r. o obronie Ojczyzny (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 248) w zakresie rejestracji kwalifikacji wojskowej oraz ewidencji wojskowej: dział VI.

NIP: 6312541341
REGON: 24076379800158
Krótki opis działalności gospodarczej: OBRONA NARODOWA
Adres www: https://wcrbedzin.wp.mil.pl/
Adres: Tadeusza Kościuszki 32, 42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: NIEZBĘDNE DOKUMENTY:
życiorys curriculum vitae (zawierający numer telefonu);
list motywacyjny;
kserokopie dokumentów potwierdzające wymagane wykształcenie;
oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów naboru;
oświadczenie o niekaraniu za przestępstwa popełnione umyślnie przestępstwa karno skarbowe;
poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli POUFNE lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego.

DOKUMENTY:
Wymagane dokumenty należy złożyć do dnia 8 listopada 2024 r. na adres: Wojskowe Centrum Rekrutacji w Będzinie
ul. Kościuszki 32, 42-500 Będzin

Dokumenty złożone po terminie nie będą rozpatrywane (decyduje data stempla pocztowego lub data złożenia aplikacji w kancelarii).

Po spełnieniu wymogów formalnych kandydaci zostaną poinformowani drogą telefoniczną o terminie rozmowy kwalifikacyjnej.

W CV prosimy zawrzeć sformułowanie:
Wyrażam zgodę ma przetwarzanie moich danych osobowych przez Wojskowe Centrum Rekrutacji w Będzinie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta

opublikowano: 2024-10-21