Data ważności ogłoszenia: 29 listopada 2024 (piątek)

Kontrola jakości z montażem - Bolechówko, wielkopolskie

Data dodania: 2024-10-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: Exact Systems Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe
Znajomość języków: polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Numer oferty: StPr/24/3324

Miejsce pracy: OBORNICKA 46, 62-005 Bolechówko, powiat: poznański, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Montaż podzespołów z kontrolą jakości
Praca na umowę zlecenie, system 2 zmianowy 6-14, 15-23, praca również w dni wolne(zalezy od ilości pracy)
Pracodawca poszukuje osób mających doświadczenie w motoryzacji,
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 14.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
Opis wynagrodzenia: Brutto/h
Zawód: pracownik produkcji
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia:
  • praca w zespole
  • Samodzielność w działaniu
  • doświadczenie zawodowe
  • znajomość rysunku technicznego

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: nie ma znaczenia, liczy się doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub pokrewnej
Pracodawca poszukuje osób z doświadczeniem: mechanicy samochodowi, diagnostycy, elektromonterzy, elektromechanicy, instalatorzy, automatycy
Mile widziane: uprawnienia SEP

NIP: 5272849887
REGON: 38004546500000
Adres: FERDYNANDA FOCHA 53 5, 42-200 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Hubert Banaszak
Nr telefonu: 503 147 854
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

opublikowano: 2024-10-10