Data ważności ogłoszenia: 14 października 2024 (poniedziałek)

Starszy referent w sekcji przechowywania i zabezpieczania zasobu (archiwista) - Gdynia, pomorskie

Data dodania: 2024-10-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Pracodawca: ARCHIWUM WOJSKOWE W GDYNI
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/1533

Miejsce pracy: Dickmana 10/14, 81-103 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie materiałów archiwalnych i teczek akt personalnych żołnierzy
z jednostek organizacyjnych objętych nadzorem archiwalnym.
wydawanie akt z magazynu zasobu i przyjmowanie zwrotów akt;
utrzymywanie właściwych warunków przechowywania zgromadzonych materiałów archiwalnych;
bieżąca konserwacja zgromadzonego zasobu Archiwum;
zabezpieczanie materiałów archiwalnych i dokumentacji niearchiwalnej poprzez
umieszczanie ich w bezkwasowych opakowaniach ochronnych (poszytach, pudłach itd.);
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto+premia regulaminowa 10%+dodatek stażowy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści do spraw zarządzania zasobami ludzkimi
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: znajomość obowiązujących przepisów z zakresu archiwizacji dokumentacji;
dokładność, sumienność, komunikatywność, umiejętność organizacji pracy, umiejętność pracy w zespole; dobra znajomość obsługi komputera.
Termin składania ofert: do 14.10.2024 r. (decyduje data wpływu) - oferty nadesłane po terminie NIE BĘDĄ ROZPATRYWANE.
Oferty można składać:
drogą elektroniczną na adres: archiwum@ron.mil.pl - w tytule proszę wpisać wiadomości NABÓR SPZZ;
osobiście w siedzibie Archiwum (ul. Dickmana 10/14; 81-103 Gdynia);
Etapy naboru:
weryfikacja formalna złożonych ofert;
test wiedzy/rozmowa kwalifikacyjna;
Pierwsza umowa na okre próbny 3 miesiące.
ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO KONTAKTU WYŁĄCZNIE Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

NIP: 5860104552
REGON: 19023285200457
Adres: Dickmana 10/14, 81-103 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Prystupa
Nr telefonu: 261 267 224
E-mail: archiwum@ron.mil.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV,
oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego;
oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji;
oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za przestępstwo popełnione umyślnie oraz posiadaniu pełni praw publicznych;
zgoda na przeprowadzenie poszerzonego postępowania sprawdzającego;
kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie wyższe lub staż zawodowy w przypadku wykształcenia średniego oraz posiadanych poświadczeń bezpieczeństwa;
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, poczta

opublikowano: 2024-10-09