Data ważności ogłoszenia: 20 października 2024 (niedziela)

Konserwator - Kraków, małopolskie

Data dodania: 2024-10-04
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: Szkoła Podstawowa nr 62
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Numer oferty: StPr/24/5853

Miejsce pracy: Ćwikłowa 1, 30-377 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie prac naprawczo-remontowych na terenie obiektu w tym:
a) prace eksploatacyjne (naprawa i wymiana uszkodzonych gniazdek i kontaktów, żarówek, elementów instalacji)
b) prace związane z konserwacją urządzeń wod-kan (naprawa kranów, spłuczek, wymiana uszkodzonych elementów armatury łazienkowej, udrażnianie instalacji)
c) dbałość o prawidłowe funkcjonowanie elementów wyposażenia obiektu (bramy i ogrodzenia, drzwi, okna, ich zamknięcia, zamki), prace porządkowe
wokół obiektu (odśnieżanie, grabienie liści, przycinanie żywopłotu itd.)
d) prace remontowo-malarskie w zakresie podstawowym (umiejętność gipsowania i szpachlowania niewielkich ubytków, podstawowe umiejętności malarskie)
e) prace naprawcze związane ze sprzętem meblowym
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 07.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 150 PLN
Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 20:00
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe

NIP: 9441774787
REGON: 000709514
Krótki opis działalności gospodarczej: szkoła
Adres www: www.sp24krk.nazwa.pl
Adres: Ćwikłowa 1, 30-377 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ewa Mączka
Nr telefonu: 12 266 28 50
E-mail: sp62krk@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: .
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

opublikowano: 2024-10-04