Data ważności ogłoszenia: 25 października 2024 (piątek)

Magazynier do magazynu przeładunkowego z udt - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2024-09-27
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: NAGEL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/8864

Miejsce pracy: Elbląska 110, 80-718 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Rozładunek i załadunek towaru (praca ze skanerem), prowadzenie dokumentacji magazynowej. Praca od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 16-24 oraz 4-12 (według grafiku ustalonego z pracodawcą).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 27.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 5 900 PLN
Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, stabilne wynagrodzenie, premie za wyniki oraz z okazji świąt Bożego Narodzenia, codziennie darmowy posiłek regeneracyjny (obiad), program poleceń pracowniczych (4000,00 zł na rękę za polecenie innego pracownika do pracy), ciepłą odzież ochronną oraz obuwie, udział w szkoleniach wewnętrznych w ramach Akademii Nagel Polska i Kafeterii Szkoleń, dofinansowanie nauki języków obcych (angielski, niemiecki), możliwość startowania w rekrutacjach wewnętrznych, członkostwo w grupach sportowych Nagel Polska (wspólne treningi oraz udział w zawodach pod banderą Nagel Polska), karty sportowe (MEDICOVER SPORT), spotkania integracyjne (zespołowe, oddziałowe, pikniki rodzinne, wigilie firmowe, turnieje piłki nożnej itp.), prezenty dla dzieci (Dzień Dziecka, paczki świąteczne, bilety do kina), profilaktyka zdrowia (udział w bezpłatnych programach profilaktycznych Nagel Dba), opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie (również dla rodziny), dodatkowe dni wolne oraz nagrody jubileuszowe uzależnione od stażu, pracy, pracownicze plany kapitałowe.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: magazynier
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: uprawnienia do obsługi wózków widłowych, gotowość do pracy w niskich temperaturach (praca w mikroklimacie zimnym, ok.+4 stopnie Celsjusza), dyspozycyjność ze względu na system pracy zmianowej.

NIP: 9231508677
REGON: 63952485000000
Adres: WIŚNIOWA 19, 62-052 Komorniki, powiat: poznański, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 607 331 047
E-mail: karol.kuznia@nagel-group.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-27