Data ważności ogłoszenia: 27 października 2024 (niedziela)

Stanowisko do spraw zamówień (o) - Tarnów, małopolskie

Data dodania: 2024-09-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Pracodawca: "MIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ" SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/3610

Miejsce pracy: Sienna 4, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: przygotowanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień na podstawie ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz na podstawie wewnętrznego regulaminu udzielania zamówień w tym : sporządzanie dokumentacji postępowań na podstawie wniosków przekazanych od działów, udział w pracach komisji przetargowych, przekazywanie ogłoszeń do Urzędu Publikacji Unii Europejskiej, obsługa platformy zakupowej, prowadzenie rejestrów dot. zamówień, segregacja oraz archiwizacja wszystkich dokumentów dot. zamówień publicznych zgodnie z wytycznymi Spółki, zapewnienie prawidłowości stosowania przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych, przepisów wykonawczych do ustawy oraz przepisów wewnętrznych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 27.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw zamówień publicznych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie wyższe preferowane wykształcenie prawnicze, doświadczenie min. 2 lata, biegła obsługa komputera (pakiet MS Office), bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, umoejętność pracy w zespole oraz dobra umiejętność organizacji pracy własnej, dokładność, umiejętność pracy pod presją czasu, dodatkowym atutem będzie doświadczenie w prowadzeniu postępowań w oparciu o ustawę PZP. Praca w Tarnowie od pon. do pt. w godz. 7.00-15.00. Wynagrodzenie 5 000 zł brutto. Kontakt: "Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej" S.A., ul. Spokojna 65, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny: 664 429 6296 , CV można przesyłać na adres e-mail: pyrek@mpec.tarnow.pl

NIP: 8731001679
REGON: 850310047
Adres: Sienna 4, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Regina Pyrek
Nr telefonu: 14 688 22 66 w. 117
E-mail: pyrek@mpec.tarnow.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Skierowanie, CV lub bezpośrednio do pracodawcy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: wcześniejszy kontakt telefoniczny

opublikowano: 2024-09-27