Data ważności ogłoszenia: 15 października 2024 (wtorek)

Starszy księgowy pion głównego księgowego komendy portu wojennego - Świnoujście, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-09-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu
Pracodawca: Komenda Portu Wojennego
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Ekonomia, księgowość, finanse, średnie ogólnokształcące, kierunek: Ekonomia, księgowość, finanse

Numer oferty: StPr/24/0573

Miejsce pracy: Steyera 28, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca na stanowisku starszy księgowy w pionie głównego księgowego KPW - Sekcja uposażeń i wynagrodzeń.
Prowadzenie na bieżąco ewidencji rozliczeń z tytułu ubezpieczeń społecznych oraz kontrola kont związanych z ZUS.
Przekazywanie miesięczne raportów ZUS RMUA.
Terminowe przekazywanie skłądek na konto ZUS.
Terminowe składanie deklaracji i informacji Państwowemu Funduszowi Rehabilitacji Ośób Niepełnosprawnych za pomocą aplikacji e-PEFRON Offline oraz przesłąnie ich drogą elektroniczą przy użyciu aplikacji e-PEFRON OnLine.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 27.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 184 PLN
Opis wynagrodzenia: (4.320 zł stawka zasadnicza brutto + 864 zł 20% premii), oraz dodatek za wysługę lat w zależności od stażu pracy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: księgowy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Ekonomia, księgowość, finanse
  • średnie ogólnokształcące, kierunek: Ekonomia, księgowość, finanse

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe - 1 rok pracy, średnie - 3 lata pracy, Umiejętności samodzielnej pracy oraz w zespole osób, samodzielność, dyspozycyjność. Posadanie obywatelstwa polskiego Umowa na okres próbny, Praca w godzinach 7.00-15.30. Miejsce zgłoszenia się kandydata na rozmowę kwalifikacyjną: Siedziba KPW Świnoujście ul. Steyera 28

NIP: 8550005892
Krótki opis działalności gospodarczej: obrona narodowa
Adres: Steyera 28, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mariusz Słomka kmdr ppor
Nr telefonu: 261 24 2800, 261 24 2318
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: DOKUMENTY WYMAGANE OD KANDYDATÓW NA STANOWISKO:
1) Podanie,
2) CV - życiorys zawodowy
3) Kopie świadectwa ukończenia szkoły średniej lub dyplomu ukończenia studiów
4) Kopie świadectw pracy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, poczta

opublikowano: 2024-09-27