Data ważności ogłoszenia: 28 października 2024 (poniedziałek)

Operator maszyn do produkcji wyrobów z drewna ( obsługa strugarek, frezarek ) - Niedalino, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-09-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Pracodawca: MM TIMBER WINDOWS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/1919

Miejsce pracy: 76-024 Niedalino 33, powiat: koszaliński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obsługa maszyn do obróbki okien i drzwi drewnianych: strugarki, frezarki.
- samodzielna obsługa strugarki lub frezarki górnowrzecionowej i dolnowrzecionowej
- maszynowa obróbka drewna,
- praca z rysunkiem technicznym,
- samodzielnie, terminowe wykonywanie elementów według specyfikacji,
- dbanie o prawidłowy przebieg procesu technologicznego, stałe kontrolowanie jakości produkowanych wyrobów,
- wykonywanie samokontroli na stanowisku pracy,
- raportowanie pracy maszyny,
- utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 800 do 8 300 PLN
Opis wynagrodzenia: ( 5000 - 6000 zł netto )
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: mechanik-operator maszyn do produkcji drzewnej*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • manualne
  • obsługa piły formatowej i ukośnicy
  • czytanie rysunku technicznego

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętność obsługi frezarki, obsługa strugarki, doświadczenie przy obróbce wyrobów drewnianych, obsługa maszyn do obróbki drewna takich jak strugarki, frezarki, mile widziane doświadczenie przy produkcji okien i drzwi drewnianych, wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność, samodzielność , doświadczenie w zakresie obróbki na maszynie, umiejętność modelowania i przygotowania elementów do produkcji na maszynie, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, dobra organizacja czasu pracy, umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych, zaangażowanie i chęć nauki nowych obowiązków, umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej, doświadczenie w pracy przy obróbce drewna

NIP: 6692522248
REGON: 32157336800000
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej
Adres: 76-024 Niedalino 33, powiat: koszaliński, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 532821416
E-mail: production@mmtimberwindows.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: praca w godz. od 6:00 do 14:00, okres próbny 3 miesiące, następnie na czas określony 1 rok, pracodawca zapewnia: możliwość rozwoju zawodowego, pracę w dynamicznie rozwijającym się młodym zespole, szkolenia zawodowe
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-27