Data ważności ogłoszenia: 31 października 2024 (czwartek)

Sprzątaczka - Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-09-27
Dodane przez: Urząd Pracy Powiatu Olsztyńskiego
Pracodawca: Olsztyński Teatr Lalek w Olsztynie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0867

Miejsce pracy: Głowackiego 17, 10-950 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - utrzymywanie w czystości pomieszczeń biurowo-administracyjnych, garderób, pracowni plastycznej, sali prób, holu, pokoi gościnnych, pracowni znajdujących na niskim parterze,
- sprzątanie sal widowiskowych (m.in. odkurzanie sceny, widowni),
- codzienne utrzymanie czystości toalet oraz uzupełnianie środków higienicznych (mydło, ręcznik papierowy, papier toaletowy, kostka toaletowa),
- codzienne sprzątanie holu (odkurzanie wykładzin i dywanów, ścieranie kurzu, mycie luster),
- codzienne mycie podłóg nie wyłożonych wykładziną,
- mycie okien i drzwi we wszystkich pomieszczeniach (2 razy w roku oraz w miarę potrzeb),
- segregacja i wynoszenie śmieci.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 32 PLN
Opis wynagrodzenia: System wynagrodrnia ze stawką godzinową
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Godziny pracy: 7-14, weekend i święta wg potrzeb

NIP: 7390505466
REGON: 511384686
Adres: Głowackiego 17, 10-950 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agata Szypowicz
Nr telefonu: 89 538-70-29
E-mail: a.szypowicz@teatrlalek.olsztyn.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-27