Data ważności ogłoszenia: 31 października 2024 (czwartek)

Samodzielny referent - Lidzbark Warmiński, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-09-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Pracodawca: Jednostka Wojskowa nr 2039

Numer oferty: StPr/24/0590

Miejsce pracy: Ornecka 1, 11-100 Lidzbark Warmiński, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wprowadzanie i uaktualniane obowiązującej dokumentacji persalniej, planowanie i ewidencji urlopów, przygotowywanie propozycji załatwiania spraw personalnych RON kierowanych do Dowódcy pułku, prowadzenie aktulanej ewidencji pracowników RON, zbieranie opracowywanie i przedstawianie dowódcy pułku wniosków i propozycji w sprawach przyjmowania i wyznaczania na stanowiska, przyjmowania oraz zwalniania z pracy pracowników RON, wystawianie, ewidencjonoawanie i wydawanie Poleceń służbowych wyjazdów, rozliczanie przejazdów, sporządzanie sprawozdań, sporządzanie rocznych kart ewidencji czasu pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 18.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Poniedziałek - Czwartek 07.00 - 15.30
Piątek 07.00 - 13.00
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik do spraw osobowych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pracownik do spraw osobowych (wymagany staż - lata: 2)

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie branżowe
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Umiejętność analizy i syntezy informacji
  • dyspozycyjność
  • negocjacje
  • znajomość przepisów prawa pracy
  • Umiejętność rozwiązywanie problemów
  • odpowiedzialność
  • obsługa komputera MS Office (Word, Excel)
  • samodzielność
  • komunikatywność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: osoby z wykształceniem wyższym - 2 lata stażu na podobnym stanowisku
osoby z wykształceniem średnim - 4 lata stażu na podobnym stanowiku

NIP: 7430007497
Adres: Ornecka 1, 11-100 Lidzbark Warmiński, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Piotr Siwiec
Nr telefonu: 261317366
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, kwestionariusz osobowy, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzaenie danych osobowych- do pobrania na pobrania ze strony 9 pr, dokumenty należy składać do 31.10.2024
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

opublikowano: 2024-09-27