Data ważności ogłoszenia: 26 października 2024 (sobota)

Serwisant - Lidzbark Warmiński, warmińsko-mazurskie

Data dodania: 2024-09-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim
Pracodawca: PRODUKCJA WENGLORZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0589

Miejsce pracy: Polna 3, 11-100 Lidzbark Warmiński, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Realizowanie wszelkich zadań związanych z projektami serwisowymi i reklamacjami.
2. Uczestnictwo w rozruchach obiektów realizowanych przez firmę.
3. Zabezpieczanie i oznakowywanie przydzielonego obszaru robót zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami bhp.
4. Sprawowanie nadzoru nad bezpieczeństwem i higieną pracy podległych pracowników.
5. Koordynowanie prac montażowych na ściśle określonym odcinku budowy celem zapewnienia sprawnej i terminowej realizacji powierzonych robót i zapewnienia wysokiej jakości wykonania.
6. Wsparcie działu handlowego w zakresie przygotowania kalkulacji kosztów montażu konstrukcji i urządzeń technologicznych.
7. Wsparcie działów projektowych w zakresie weryfikacji rozwiązań i założeń przyjętych w dokumentacji projektowej technologicznej i konstrukcyjno-budowlanej.
8. Ścisła współpraca z kierownikami produkcji, logistykiem i kierownikami montażu.
9. Gotowość do kilkudniowych wyjazdów delegacyjnych związanych z realizacją prac serwisowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Opis wynagrodzenia: 06:00-14:00
14:00-22:00
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pozostali monterzy maszyn i urządzeń mechanicznych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, mechaniczne
Inne wymagania: Minimum 1-2 lata w zakresie realizacji prac serwisowych lub montażu urządzeń technologicznych

Wymagane uprawnienia:
1) Badania wysokościowe do pracy na wysokości powyżej 3m.
2) Szkolenie ogólne- instruktaż ogólny
3) Szkolenie na stanowisku pracy-instruktaż stanowiskowy
4) Szkolenie do kierowania ludźmi
5) Uprawnienia do przeprowadzenia szkoleń stanowiskowych.

NIP: 7432029801
REGON: 36474945700000
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Dębowa 8, 11-100 Lidzbark Warmiński, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Kulesza
Nr telefonu: 895249828 w. 28
E-mail: k.kulesza@puplidzbark.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Osoba do kontaktu pracodawcy: Kamila Szymańska
Nr telefonu: 887515142
E-mail: joanna.zapotoczna@wenglorz.pl

opublikowano: 2024-09-27