Data ważności ogłoszenia: 27 października 2024 (niedziela)

Stewardesa / steward - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-09-27
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: LINIA LOTNICZA "SKYLINE EXPRESS™ SPOLKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA ODDZIAŁ W POLSCE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Znajomość języków: polski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący, angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany, ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Numer oferty: StPr/24/11614

Miejsce pracy: Żwirki i Wigury 1, 02-091 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
- zapewnienie bezpieczeństwa i komfortu pasażerów podczas lotu;
- Informowanie pasażerów o warunkach lotu i ogólnych zasadach postępowania na pokładzie;
- świadczenie usług na pokładzie;
- udzielanie pierwszej pomocy w razie potrzeby;
- prowadzenie dokumentacji roboczej;
- sprzedaż pokładowa;
- godne reprezentowanie Skyline Express Airlines LCC;
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
- okazjonalne uczestnictwo w wydarzeniach pozapokładowych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 70.0
Data rozpoczęcia: 14.10.2024
Data zakończenia: 14.10.2025
Wynagrodzenie brutto: od 10 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: stewardesa / steward
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Stewardesa / steward
Wykształcenie:
  • pomaturalne/policealne
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania:
- wykształcenie pomaturalne/policealne;
- znajomość języka polskiego w stopniu podstawowym,
- znajomość języka ukraińskiego w stopniu biegłym,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Praca w wymiarze średnio 70h miesięcznie.

[Zgłoszenia: e-mail: olha.nazarenko@skylineexpress.aero]

NIP: 1080027070
REGON: 526652422
Adres: Aleje Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
E-mail: olha.nazarenko@skylineexpress.aero
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

opublikowano: 2024-09-27