Data ważności ogłoszenia: 26 października 2024 (sobota)

Sprzedawca (branża narzędziowa) - Siedlce, mazowieckie

Data dodania: 2024-09-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Pracodawca: Maciej Bartłomiej Grabowski 1/ Firma Handlowo Usługowa Matrix 2/ Firma Handlowo Usługowa Matrix II
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/2279

Miejsce pracy: Starowiejska 14, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - obsługa zamówień internetowych,
- bezpośrednia obsługa klienta,
- dbanie o właściwy sposób ekspozycji towaru.
Istnieje mozliwość przyuczenia do zawodu (nie jest wymagane doświadczenie). Mile widziani studenci.
Praca dwuzmianowa w godz. 8.00 - 16.00, 10.00 - 18.00. Po okresie próbnym - możliwość dłuższej współpracy.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Data zakończenia: 31.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: - wysokośc wynagrodzenia do indywidualnej negocjacji
Zawód: sprzedawca w branży przemysłowej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Sprzedawca*
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • komunikatywność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziana ogólna znajomość branży narzędziowej, komunikatywność, umiejętność samodzielnej prac oraz pracy w zespole, zaangażowanie i sumienność. Istnieje możliwość przyuczenia do pracy.
Oferta adresowana również dla studentów.

NIP: 8211196671
REGON: 711654487
Adres: Starowiejska 14, 08-110 Siedlce, powiat: m. Siedlce, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Maciej Grabowski
E-mail: biuro@matrixnarzedzia.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV z WPISANĄ NAZWĄ STANOWISKA na maila, lub osobiście w siedzibie firmy w Siedlcach, ul. Starowiejska 14
W CV prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

opublikowano: 2024-09-27