Data ważności ogłoszenia: 26 października 2024 (sobota)

Pracownik działu technicznego - Ujrzanów, mazowieckie

Data dodania: 2024-09-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Pracodawca: "NASZ DRÓB" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/24/2274

Miejsce pracy: 08-110 Ujrzanów 77, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - utrzymanie ciągłości pracy maszyn i innych urządzeń produkcyjnych,
- serwisowanie maszyn produkcyjnych, urządzeń i instalacji pod względem mechanicznym i elektrycznym,
- reagowanie na awarie, komunikacja ze stronami, których dotyczy problem, oraz skuteczne usuwanie wszelkich usterek,
- wykonywanie okresowych przeglądów technicznych maszyn, urządzeń i instalacji.
Praca od poniedziałku do piątku, dwie zmiany po 8 godz. pracy: pierwsza od godz. 4.00, druga od 10.00 lub. 11.00.
Pierwsza umowa o pracę na okres próbny z możliwością kontynuacji współpracy w ramach kolejnej umowy o pracę.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Data zakończenia: 30.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: - wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą w zależności od kwalifikacji, umiejętności
- możliwość rozwoju zawodowego, stabilne warunki zatrudnienia.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: konserwator części / sprzętu
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane: uprawnienia SEP do 1kV , prawo jazdy kat B, doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

NIP: 8211957880
REGON: 710494277
Adres www: www.nasz-drob.pl
Adres: 08-110 Ujrzanów 77, powiat: siedlecki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Byczkowska
Nr telefonu: 256324618 w. 117, 509288065
E-mail: malgorzata@nasz-drob.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV zawierające klauzulę "Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)".
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Godziny : 7.00-15.00

opublikowano: 2024-09-27