Data ważności ogłoszenia: 15 października 2024 (wtorek)

Pracownik produkcji - Jatne, mazowieckie

Data dodania: 2024-09-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku
Pracodawca: FLAGMAN V SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0729

Miejsce pracy: Jana Wilanda 63, 05-430 Jatne, powiat: otwocki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym; dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów; sprawdzanie jakości produktu; sprzątanie miejsca pracy oraz pomieszczenia; obsługa prostych urządzeń/ maszyn; prace ręczne przy składaniu i klejeniu opakowań, standów i materiałów POS; prace manualne, klejenie, składanie, konfekcjonowanie, pakowanie.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Data zakończenia: 30.09.2025
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Opis wynagrodzenia: system wynagradzania: godzinowy
Zawód: pracownik produkcji
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • umiejętności manualne
  • sprawność fizyczna
  • praca w zespole

NIP: 7011010419
REGON: 38784925000000
Adres: Przasnyska 6b, 01-756 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mariana Hurets
Nr telefonu: 535 173 315
E-mail: flagmanbiuro@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV na e-mail: flagmanbiuro@gmail.com
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, inny - flagmanbiuro@gmail.com

opublikowano: 2024-09-27