Data ważności ogłoszenia: 27 października 2024 (niedziela)

Wiceprezes ds. eksploatacyjno-technicznych k/m - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-09-27
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: NAUCZYCIELSKA SPÓŁDZIELNIA BUDOWLANO-MIESZKANIOWA "PRZEDWIOŚNIE"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Numer oferty: StPr/24/11635

Miejsce pracy: Ogólna 1, 01-702 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
Wiceprezes ds. eksploatacyjno-technicznych:
- sprawuje merytoryczny nadzór nad działalnością pionu eksploatacyjno-technicznego,
- zapewnia prawidłowy stan techniczny zasobów Spółdzielni poprzez prowadzenia konserwacji własnymi siłami oraz zatrudnianiu ekip zewnętrznych,
- zarządza przeprowadzenie okresowych przeglądów i sporządza wynikające z nich plany potrzeb w zakresie konserwacji i remontów,
- sprawuje nadzór nad zewnętrznymi kontrahentami działającymi na terenie Spółdzielni w zakresie remontów oraz SPEC, MPWIK, firmami prowadzącymi konserwację, wywóz śmieci itp.
- zapewnia prawidłowy stan sanitarny w budynkach i ich otoczeniu poprzez własne i obce ekipy pracowników,
- współpracuje z Radą Nadzorczą i innymi organami Spółdzielni.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 13 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: dyrektor techniczny
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Dyrektor techniczny (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania:
1. wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku technicznym,
2. doświadczenie na stanowisku związanym z technicznym utrzymaniem nieruchomości,
3. co najmniej 5-letnie zatrudnienie na stanowisku kierowniczym,
4. niekaralność oraz brak prowadzenia wobec kandydata postępowania karnego lub karno-skarbowego lub w postępowaniu w sprawach dyscyplinarnych,
5. posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych,
6. brak zakazu do zajmowania stanowisk kierowniczych.

Praca w godz.: 8:00-16:00.

[Zgłoszenia: e-mail: l.matejkogumkowska@przedwiosnie.com.pl]

NIP: 5250006897
REGON: 002183111
Adres: Ogólna 1, 01-702 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
E-mail: l.matejkogumkowska@przedwiosnie.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

opublikowano: 2024-09-27