Data ważności ogłoszenia: 11 października 2024 (piątek)

Nauczyciel współorganizujący kształcenie ucznia z niepełnosprawnością ofpr/24/1617 - Krosna, małopolskie

Data dodania: 2024-09-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy Limanowa
Pracodawca: SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ŚWIĘTEGO JÓZEFA W KROSNEJ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/1637

Miejsce pracy: 34-603 Krosna 109, powiat: limanowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pomoc w nauce uczniowi z afazją w 4 klasie Szkoły Podstawowej. Liczba godzin 15/18 etatu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 15.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Data zakończenia: 30.06.2025
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie w zależności od stopnia awansu zawodowego
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pedagog specjalny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe: licencjat lub magisterskie lub studia podyplomowe z pedagogiki specjalnej

NIP: 7371832543
REGON: 490672530
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Józefa Marka 9, 34-600 Limanowa, powiat: limanowski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Bulanda
Nr telefonu: 183337820
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV, skierowanie do pracy. Bezpośredni kontakt do pracodawcy: SZKOŁA PODSTAWOWA im. Św. Józefa w Krosnej tel.: 18 3339 093, mail: spkrosna@krosna.edu.pl
Osoba do kontaktu pracodawcy: Katarzyna Banaś
Nr telefonu: 18 3339 093
E-mail: spkrosna@krosna.edu.pl

opublikowano: 2024-09-27