Data ważności ogłoszenia: 27 października 2024 (niedziela)

Pracownik działu importu r64/2298-1197/24 - Włocławek, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-09-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Pracodawca: ESEN WOJCIECH MICHORZEWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Numer oferty: StPr/24/2296

Miejsce pracy: Papieżka 69, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Analiza oferty produktowej firmy,
- Rozwój i poszerzanie oferty,
- Kontakt z zagranicznymi dostawcami,
- Sporządzanie analiz w MS Excel,
- Współpraca z innymi działami firmy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 27.09.2024
Data zakończenia: 26.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw sprzedaży
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • obsługa komputera-stopień podstawowy.
  • znajomość pakietu MS Office

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Biegła znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2, umożliwiająca swobodną komunikację zarówno wewnętrzną, jak i z partnerami zagranicznymi, wymóg ten będzie weryfikowany podczas rozmowy kwalifikacyjnej; bardzo dobra znajomość MS Excel, pozwalająca na skuteczne analizowanie danych i tworzenie raportów, umiejętność ta zostanie sprawdzona podczas rekrutacji; umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz organizacji pracy; dobra organizacja czasu pracy, aby efektywnie zarządzać swoimi obowiązkami; precyzja i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań, co jest kluczowe dla osiągania wysokiej jakości rezultatów.

NIP: 8883152384
REGON: 520205432
Adres: Papieżka 69, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
E-mail: praca@skv.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Jeśli jesteś zainteresowany(a) tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie swojego CV. Wierzymy w różnorodność i równość szans, dlatego zachęcamy wszystkie osoby spełniające ww. wymagania do aplikowania.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
Dołącz do naszego zespołu i bądź częścią dynamicznego środowiska, w którym Twoje umiejętności i zaangażowanie będą doceniane i rozwijane
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

opublikowano: 2024-09-27