Data ważności ogłoszenia: 31 października 2024 (czwartek)

Pracownik gospodarczy (nr 2647) - Dąbrowa Chełmińska, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-09-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracodawca: ZAKŁAD MASARSKI SPÓŁKA JAWNA BOŻENA, DARIUSZ GWIZDAŁA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/2647

Miejsce pracy: Weterynaryjna 8, 86-070 Dąbrowa Chełmińska, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: prace gospodarcze i porządkowe w tym zamiatanie, koszenie trawy, grabienie liści;
drobne prace naprawcze w tym malowanie.
Wymiar czasu pracy: 6 godzin dziennie
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
Zawód: robotnik gospodarczy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

NIP: 5540391923
REGON: 090022945
Adres: Weterynaryjna 8, 86-070 Dąbrowa Chełmińska, powiat: bydgoski, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Bożena Gwizdała
Nr telefonu: 501577255
E-mail: B.Gwizdala@wp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: telefon kontaktowy: 501577255
e-mail: b.gwizdala@wp.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-27